Значення овочів і фруктів для життя людини

є єє   Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. В ході виховної години учні нашого класу обговорили значення овочів і фруктів для життя людини, звернули увагу на правила здорового харчування.

Ми їмо для того, щоб жити

 ььМіцне здоров’я багато в чому залежить від правильного харчування! Правильне харчування — це основа тривалого та плідного життя, запорука здоров’я, бадьорості, гарантія профілактики різних недуг. Ми їмо для того, щоб жити. А жити — це значить споживати корисні та смачні продукти. По-перше, це фрукти. Вони багаті на вітаміни. Вітамін С допомагає справлятися із втомою та стресами, підвищує імунітет, допомагає бути активними і уважними,добре підійдуть під час особливо стресових ситуацій.

Будьмо здоровими!

   ииии Здорове харчування — це не тільки здоровий спосіб життя. Це настрій, емоції від спільної праці, від спілкування з рідними. Їжа — це те, які ми є. Вчені вже довели вплив продуктів харчування на емоційний стан людини. Учні 5- Б класу в котрий раз довели, що вміють піклуватися про своє здоров’я під час дистанційного навчання та осінніх канікул. З простих речей, з продуктів , які є вдома , можна приготувати смачні і корисні страви.
Пропонуємо і вам проекспериментувати , насолодитися процесом і результатом. Будьмо здоровими!

Читать далее

Проєкт «Мій здоровий сніданок»

ии     Учні 8-А класу взяли участь у проєкті «Мій здоровий сніданок». Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів з засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Діти познайомилися з «Тарілкою здорового харчування», що містить перелік необхідних організму продуктів та рекомендований розмір порцій, розроблених на основі найкращих практик провідних країн світу та офіційно схвалених Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров’я України. На основі досліджуваної інформації учні з’ясовували основні правила здорового та правильного харчування. Результатом роботи над проектом стали смачні та поживні сніданки, приготовлені самими учнями.

Читать далее

Хто з вітамінами дружити буде, всі незгоди вмить забуде

 m ,l,    Здоров’я  людини  залежить  від  харчування. Щоб мати  міцне здоров’я , людина  повинна правильно  й раціонально  харчуватись. Їжа — основне джерело  енергії, яке  необхідне для  життєдіяльності організму. Під час виховної години, учні 2-Б  класу переконалися  в  тому, що здоровий – завжди сміється, все йому в житті вдається. Він долає всі вершини. А це так чудово  для людини! З’ясували  для себе, що той, хто  з вітамінами дружити буде, всі незгоди вмить забуде. Виросте  міцним, здоровим — переможе  всі  хвороби.

Ключ до довголіття

с    Здорове харчування — це ключ до довголіття, гарного настрою, міцного імунітету та якісного життя. Вчені довели, що люди, які дотримуються збалансованої дієти менше хворіють, вважають себе успішними та більш задоволені своїм життям! А учні 5А класу на уроці англійської мови, з’ясували, на що варто звернути увагу у своєму раціоні. За допомогою QR-кодів познайомилися з найпопулярнішими корисними стравами та визначили їх інгредієнти, склали 5 правил здорового харчування та, на завершення, приєдналися до спільноти Kahoot! успішно впоравшись з вікториною «Healthy Eating Habits». Тож, як кажуть англійці: «Eat to live, but not live to eat!»

Читать далее

Моя безпека у моїх руках

hnЗ 11 по 13 жовтня проходить тиждень безпеки життєдіяльності. З метою допомоги формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій у класі було проведено практичне заняття та вікторина»Моя безпека у моїх руках»

Безпека понад усе!

2222  Під таким гаслом пройшов тиждень безпеки життєдіяльності у 9-Б класі :
⚡Ми не завжди можемо бути поруч з дітьми, щоб вберегти їх від ймовірної небезпеки.
⚡Однак головне завдання дорослих — навчити дітей як діяти в екстрених ситуаціях.
⚡Упродовж тижня школярі моделювали різні випадки та розглядали алгоритм дій в тій чи іншій ситуації.
⚡До заходів з безпеки життєдіяльності долучилися представники поліції та медичний працівник школи.
⚡Безпека — першочергова складова щасливого дитинства. Тому нехай наші діти будуть обізнаними, компетентними та щасливими!
222 22 2

Здорова їжа — це модно!

Здорове харчування — це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню його здоров’я та профілактиці захворювань. Повноцінне здорове харчування школярів сприяє нормальному функціонуванню та розвитку дитячого організму. Харчування школярів має поєднувати в собі якісні безпечні продукти та повністю задовольняти потреби організму в поживних речовинах. Харчування школярів відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму, але також може впливати на їхню працездатність і успішність.
Фастфуд і інша шкідлива їжа несуть досить серйозну загрозу для дитячого організму. Учні 7-А класу провели фотоквест на тему » Здорова їжа — це модно!» https://youtu.be/jTifBzik3Ug