Благодійний ярмарок

img_3174      Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема лікування та реабілітації онкохворих дітей, адже країна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. На сьогодні, на жаль, проблема зберігається – життя дитини коштує надто дорого.

Щороку Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом» ініціює благодійну акцію «Назустріч мрії».   7 жовтня 2016 року у школі була проведена виставка – ярмарок  «Назустріч мрії». Школярі стали в цей день продавцями, покупцями, майстрами-умільцями, які презентували свої вироби, овочі та фрукти, вирощені на присадибних ділянках, печиво та тістечка,  приготовлені власноруч. Долучилися до спільної справи і батьки учнів школи.

Зібрані кошти перераховані на благодійні рахунки – допомогу хворим дітям.

img_3175   img_3171 img_3167   img_3166 img_3165