Будьмо обачними

280198471_1155266675249237_5604384509124293516_nМайже не щодня на території Сумської області рятувальники проводять роботи щодо розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Жителі нашої області знаходять мінометні міни, артснаряди, авіабомби, які залишили після себе російські війська. Страшну небезпеку приховують боєприпаси, які залишилися лежати в землі , адже вони можуть здетонувати в будь-який момент. Необережне поводження з вибухонебезпечними предметами або дитячі пустощі можуть призвести до трагічних наслідків.

Часто саме діти знаходять подібні предмети та в них прокидається бажання проекспериментувати з ними або пограти у «війну». Тому підростаюче покоління, в першу чергу,повинно бути попереджено про наслідки таких небезпечних ігор. Тож, із метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення підозрілого предмету схожого на вибухонебезпечний пристрій, 6 травня було проведено онлайн-бесіду з учнями 7-А класу (класний керівник Діденко Людмила) Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 працівниками служби ДСНС у Сумській області Гончаренком Михайлом Михайловичем, капітаном служби ДСНС у Сумській області та Волошиною Іриною Анатоліївною, лейтенантом служби ДСНС, які надали інформаційну пам’ятку про заборону спалювання сухої рослинності, правила поводження при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, та правила поводження під час артобстрілів . Щиро дякуємо працівникам ДСНС за змістовну бесіду, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності дітей щодо правил безпеки життєдіяльності. Лише разом ми зробимо життя безпечним!