Щоденна психологічна підтримка

зображення_viber_2022-04-15_09-47-46-241 зображення_viber_2022-04-14_17-39-43-995  Сьогодні всі учасники освітнього процесу більш, ніж будь-коли раніше, потребують психологічної підтримки і допомоги. Одним із важливих пріоритетів в діяльності практичного психолога є забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу, які страждають від російської воєнної агресії.

Під час дистанційного навчання в умовах війни необхідно створити дітям відчуття безпеки, працювати з дитячою тривогою та невпевненістю, знизити напруження. Вплинути на емоційний стан дитини можна за допомогою спеціально розроблених психологами і фізіологами вправ, які проводяться практичним психологом Звоновською О.І. у кожному класі відповідно до навчального розкладу.

На заняттях практичний психолог відповідно до віку підбирає релаксаційні вправи та вправи на регуляцію дихання, арттерапевтичні вправи. Регулярне виконання цих вправ робить учнів більш спокійними, врівноваженими, а також дозволяє краще зрозуміти свої почуття.  В результаті дитина володіє собою, контролює свої деструктивні емоції і дії. Такі заняття дозволяють учасникам освітнього процесу опанувати навички саморегуляції та зберегти більш рівний емоційний стан.