Інформаційна година спілкування педагога-організатора

зображення_viber_2022-01-24_19-51-17-242У всьому світІ щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися. Ці свята часто засновані на речах і явищах, які більшість людей вважають тривіальними і не гідними того, щоб їм присвячувати окремий день. Але насправді, в багатьох випадках вони дійсно того варті.

Під час проведення онлайн інформаційної години, підготовленої Жанною Румегою, педагогом-організатором «В цей день …. » здобувачі освіти 8-б класу дізналися, які ж свята відзначають саме сьогодні, 24 січня 2022 року. Це і День зовнішньої розвідки України, Міжнародний день освіти, Міжнародний жіночий спортивний день, день сміху, день компліментів, Міжнародний день ескімо. Під час спілкування учні дізналися багато цікавих фактів про свята, коли почали святкувати ці дати і хто був ініціатором запровадження свят.

Серед незвичайних свят можна знайти особливий день практично для чого завгодно. Виберіть дивні свята, які сподобаються вам, і урізноманітніть ними свою повсякденність.