Паління — це загроза для здоров’я людини

фЗ метою довести учням інформацію про шкідливість куріння та його негативний вплив на організм людини, дати чітке уявлення про те, що паління згубно впливає на здоров’я , призводить до порушень психіки, зниження працездатності; виховувати негативне ставлення до нікотину; сприяти тому, щоб учні усвідомили, що тютюнопаління — це загроза для здоров’я людини, здоров’я нації спеціаліст Лебединського ЦПО Надія Сіренко провела тренінг з учнями 7-Б класу. Здобувачі освіти переглянули презентацію, дали відповіді на запитання анкети, виконали тренінгові вправи. Такий вид діяльності допомагає розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички; виховує турботливе ставлення до особистого здоров’я, навички безпечної поведінки. Здобувачі освіти переконалися у необхідності вести здоровий спосіб життя, свідомо ставитися до здоров’я.