Блакитна стрічка — проти насилля

в1  У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна хоча б спробувати зменшити кількість зла.

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді в нашому закладі відбулася загальношкільна акція «Блакитна стрічка — проти насилля». Діти нашого 10 класу підтримали ініціативу медіаторів шкільної служби «Порозуміння» і також прийняли у ній участь , виготовивши постер «Я — проти насилля! А ти?» Учні прикрасили постер саме блакитними стрічками, бо цей колір — символ боротьби проти будь-яких проявів насильства.