#Вакциновані Відкриті#

Вакциновані    Педагогічний колектив Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 долучився до національного конкурсу «Вакциновані й відкриті»! Понад 80% працівників нашого закладу вакциновано, що дає можливість і надалі надавати якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому власне здоров‘я та здоров‘я здобувачів освіти.

Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголосив національний конкурс «Вакциновані й відкриті». Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% їхнього колективу повністю вакциновані від COVID-19. 3 суперпризи, а саме набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці. 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.

Для участі в конкурсі, будь-якому представнику школи потрібно зареєструвати школу онлайн за посиланням: cutt.ly/IQNTKQ3. Анкети прийматимуться до 23:59 29 вересня. Церемонія визначення переможців, оголошення результатів конкурсу відбудеться 3 жовтня 2021 і буде приурочена до Дня вчителя.