Діти розбудовують громаду

мммс сссм24 вересня 2021 року, я відвідала обласну конференцію щодо участі у конкурсі соціально- освітніх проєктів » Діти розбудовують громаду». Це був досить цікавий та новий досвід для мене. Я презентувала реалізовані нашою школою заходи, які були корисні не тільки навчальному закладу, а й місту. Організаційний комітет конкурсу, створений з представників учнівського самоврядування провів інформаційну кампанію з метою формування банку ідей, щодо участі у конкурсі. Так у ході моніторингу громадської думки було обрано пріоритетні напрями діяльності, а саме:
1) Створення локацій відпочинку на території навчального закладу
2) Створення парковки для велотранспорту
3) Проведення акції » Зупинись подивись — та чисте довкілля чисте сумління!»
4) Створення майданчику правил дорожнього руху » Безпечний світ».
У конференції приймали участь голови учнівського самоврядування з різних міст. Ми ділилися своїми враженнями щодо реалізованих ідей. У ході спілкування, дискусій, та обговорень ми змогли вирішити наші переваги та недоліки, давали поради як краще чинити в тій чи іншій ситуації.
Було досить цікаво слухати та брати на замітку нові ідеї, які стосувалися участі у проєкті. Вірю, що попереду нас чекають нові горизонти та корисні справи. Ярослава Перекрестова, учасниця проекту