Убережімо дітей, попередимо небезпеку

66666   Як же, хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно, ні… Вихід один – навчити їх правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб діти могли почуватися безпечно. 13 вересня учні 7-А класу провели зустріч із інспектром СРПП капітаном поліції В.О. Бугайовим та групою РПП — С. Труфаненко, О. Діденко.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. Метою зустрічі було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, профілактиці екстремального хобі.   Людмила Діденко, класний керівник

66 6666 666     6