Мрії восьмикласників

дд  У 8 — Б класі ЛЗЗСО #7 розпочався навчальний рік першим уроком патріотичного спрямування: «З Україною в серці».
Говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.
Під час уроку школярі здійснили уявну мандрівку просторами нашої Батьківщини. Цікавою була гра»Мрія». В Україні є ще багато незвіданих нами місць,щоб дізнатися про нове, цікаве. Тож мрія здатна облетіти весь світ, як той метелик. Учні один за одним озвучували та обгрунтовували свою мрію, розміщували метелика по контуру карти України.
Проявляли вміння, кмітливість у вікторині, змагалися у розгадуванні ребусів. На останок сплели віночок із символічних сердечок із побажаннями рідній Вітчизні. Тетяна Вязова, класний керівник