Архив за день: 16.01.2022

Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття

зображення_viber_2022-01-14_18-46-08-168Класним керівником 4-Б класу Валентиною Подобною була проведена виховна година «Чарівне слово «Дякую».  У ході якої здобувачі освіти замислилися над значенням цього слова та над тим, кому і за що необхідно висловлювати подяку. Адже більшість з нас вимовляє слова подяки здебільшого автоматично, мимохідь, не замислюючись про їх значення та сенс. Учні розповідали про те, як, кому і за що вони дякують, висловлювали вдячність у малюнках, створили колаж «Сердечно дякую тобі..», а також грали у цікаві ігри та розгадували ребуси.

І знову «Алладін»

зображення_viber_2022-01-16_15-21-03-02916 січня учні 4-Б класу закладу (класовод Валентина Подобна)  відвідали виставу «Аладдін» у Сумському театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, яка створена за мотивами народних казок циклу «Тисяча і одна ніч». Діти поринути у світ цікавих пригод! Чарівний килимок, всесильний Джин, благородний Султан та інші мешканці казкової країни Агарби зачарували своїми акторськими здібностями! Школярі отримали велике задоволення та багато вражень!
Привабила дітвору театральна площа високою святковою ялинкою та встановленими новорічними декораціями.