Архив за день: 14.01.2022

Життєві компетентності формуємо на уроці математики

  зображення_viber_2022-01-14_15-30-52-822     Сьогдні здобувачі освіти 6-А класу (уч. Кузьменко Л.І.) на уроці математики показали практичне застосування знань і умінь з теми » Стовпчасті та кругові діаграми». Діти активно аналізували, порівнювали роботи друзів, вдосконалили навички побудови діаграм. Особливо сподобалась задача на вміст вітаміну С в цитрусових, петрушці, чорній смородині, червоному перці…

Традиції і обряди 14 січня

зображення_viber_2022-01-14_12-52-36-53014 січня свято на честь Василія Великого, який вважався покровителем землеробства і тому основною обрядовою дією цього дня є засівання осель українців збіжжям із відповідними примовляннями. Засівання – це давньослов’янський новорічний звичай. Рано прокинулися третьокласники, бо в них важлива справа — посівати треба. Із самого ранку хлопці набрали в рукавички й кишені зерна (жито, пшеницю, овес) й засіяли вдома, хрещеним, родичам. У  3-А класі (кл.керівник І.П.Кулябка) вже стало звичаєм засівати і у класі, вітаючи однокласників з Новим роком.

Читать далее

Хіміко — біологічний квіз

 зображення_viber_2022-01-14_12-53-51-429    Здобувачі освіти закладу взяли участь у хіміко — біологічному квізі, проведеному для школярів природничо-географічномим факультетом Сумського педагогічного університету імені А.С.Макаренка. Даний захід відбувався з метою розширення знань з біології та хімії, зацікавленості даними дисципліни. Квіз відбувався у змішаному форматі. Оголошення призерів відбулося під час Дня відкритих дверей кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, ними стали здобувачки освіти закладу: Борисенко Олександра, 9 клас, та Никтпіла Вікторія, 10 клас.