Архив за день: 2022/01/05

Вибір професії не за горами

ааСьогодні учні 10 класу відвідали Лебединську міськрайонну філію Сумського обласного центру зайнятості. В ході екскурсії діти ознайомилися з вакансіями, які потрібні у нашому місті, з можливостями працевлаштування, із загальними характеристиками професій, з просторовими секторами центру зайнятості та фахівцями, що надають послуги населенню. Школярі дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: скайп-співбесіду з роботодавцем, електонний запис на прийом, зйомку відеорезюме безробітних, електронний кабінет безробітного, а також із обладнанням та умовами праці фахівців. Майбутні випускники отримали кваліфіковані поради та зареєструвалися на платформі для проходження тестів щодо правильного вибору майбутньої професії.