Архив за месяц: Январь 2022

Нові фотографії

аав    Нарешті настала справжня зима. Сніг покрив усі ліси, поля, садки і будинки. Це найкраща пора для дитячих веселощів та розваг. Звичайно, 11 клас — це вирішальний рік у житті кожного випускника, але хто з нас не хотів хоч би на мить повернутися у дитинство — пограти в сніжки, зліпити сніговика, спуститися з гірки? Коли ж, як не зараз, можна зробити стільки чудових кадрів для випускного альбому? Яскравих, веселих, сніжних!

Читать далее

Чи може дистанційне навчання бути цікавим?

      изображение_viber_2022-01-28_14-49-02-391 изображение_viber_2022-01-28_14-57-43-507Опитування, вправи, граматика, читання, переклад… Чи може дистанційне навчання бути цікавим? «Так» — запевняють діти 4-А класу, які під час онлайн уроку створювали малюнки та макети улюбленого виду транспорту та грали в розвиваючі ігри на Wordwall. Ще одна вершина підкорилася. Тема «Road Safety» опрацьована і ми готові до тестів!

Вчимося у колег

   изображение_viber_2022-01-26_15-23-15-83426 січня філологи Лебединського ЗЗСО І-ІІІІ ст. №7 стали учасниками вебінару «Створення ейдос-конспектів на заняттях філологічного циклу», який проводив Лебединський медичний коледж ім. професора М. І. Ситенка. Наша колега , викладач медичного коледжу Нечваль Ірина Миколаївна поділилася досвідом зі створення ейдос-конспектів на уроках української мови та літератури. Сподіваємося, що впровадження цих конспектів зробить уроки цікавими і ефективними.

Успіхи юних літераторів

MyCollagesНа виконання наказу Управління освіти, молоді та спорту від 28.12.2021 року «Про проведення І етапу обласного конкурсу «Проба пера», з метою виявлення талановитої молоді у сфері літературної творчості відбувся І етап конкурсу. Здобувачі освіти  закладу взяли активну участь і представили свої роботи в різних номінаціях. Грамотами Управління освіти , молоді та спорту відзначені в номінації «Поезія» — Вельбой А. (учитель Діденко Л.О.), Рєпіна С. (учитель Плохута Т.М.). У номінації «Проза» — Маслюк С. (учитель Деменко В. Г.), Борисенко О.(учитель Утка Л. В.), Боженко А.(учитель Тараспольська О. М.) Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на літературній ниві.

Увага щодо конкурсу на посаду секретаря

Конкурс на заміщення вакантної посади секретаря у зв’язку  із збільшенням захворюваності у закладі перенесено на понеділок,  31 січня 13.00. Просимо вибачити за незручності

Вчасне попередження

    Зображення3У Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. №7 у всіх класах проведено бесіди щодо безпечного поводження біля водойм у період тонкого льоду. Учні переглянули відеоролики, пройшли тестування про правила поведінки у зимовий період. 6 класних колективів зустрілися із працівниками служби НС, які пояснили ризики тонкого льоду.

Читать далее

Інформаційна година спілкування педагога-організатора

зображення_viber_2022-01-24_19-51-17-242У всьому світІ щодня відзначається багато незвичайних свят. В основному це свята, придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися. Ці свята часто засновані на речах і явищах, які більшість людей вважають тривіальними і не гідними того, щоб їм присвячувати окремий день. Але насправді, в багатьох випадках вони дійсно того варті.

Читать далее

Конкурс-захист науково-дослідницьких проєктів у Малій академії наук

   изображение_viber_2022-01-21_09-48-55-870Щороку здобувачі освіти Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук України. Цей захід проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Цього року в нашому закладі зібрана плеяда юних науковців, які відвідують навчальні сесії Сумського територіального відділення МАН України, працюють з науковими керівниками й консультантами.

Читать далее

Інновації в освітньому процесі

изображение_viber_2022-01-21_13-20-13-699  Інноваційні технології заполонили світ і те, що десять років тому вважалося дивовижею, зараз сприймається як звичні речі. Майже кожен має смартфон, користується соцмережами, «гуглить» необхідну інформацію тощо.Смартфон може стати корисним і в освітньому процесі. Так, під час вивчення теми з англійської мови «Світові винахідники» здобувачі освіти 9-Б класу користувалися смартфонами для зчитування інформації з QR кодів.

Читать далее