Архив за день: 27.12.2021

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон із української мови

У 2021-2022 навчальному році відбувся ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ МАРАФОН ІЗ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Це наймасштабніший в Україні конкурс із української мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно, доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. Учениця 7-А класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 7 ВЕЛЬБОЙ АНАСТАСІЯ ( учитель Діденко Л.О.) увійшла у «десятку» найкращих учнів, гідно пройшовши чотири етапи та успішно виконавши завдання.

НОВОРІЧНА КАЗКА СЕМИКЛАСНИКІВ

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки https://youtu.be/tDYth6uYygc

Забезпечення прав та свобод людини в Україні

У 9 -А класі (класний керівник Світлана Ровенська) відбулася бесіда за «круглим столом» на тему: «Забезпечення прав та свобод людини в Україні». Під час розмови було створено такі умови, які давали можливість учням самостійно оцінювати свою власну і поведінку ровесника, свій вчинок і однокласника, сміливо висловлювати свою думку з приводу тих чи інших подій у класі, в школі та за її межами та яку роль відіграють батьки у розв’язанні різноманітних проблем та забезпеченні прав дитини.

Новорічна круговерть

Усі діти і дорослі з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій — із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
Напередодні канікул, з 21 по 24 грудня у нашому закладі відбулися Новорічні свята для здобувачів освіти. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій
Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, піснями та хороводами, іграми та танцями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки для всіх учнів закладу. Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2022 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.