Архив за день: 24.12.2021

Прощавай, 2021!

Віршами, піснями, танцями та веселими хороводами здобувачі освіти 3-Б класу провели 2021 та зустрічали 2022 роки. Радісно пройшли новорічні атракціони : діти завзято виконували цікаві завдання. І, як  годиться, на свято завітали казкові герої: Дід Мороз, Снігуроньки та символ прийдешнього року — яскраве Тигреня. Вони привітали всіх зі святами, вручили кожній дитині солодкий подарунок.

Новорічний ранок

Напередодні Нового року, 24 грудня відбувся Новорічний ранок для учнів  3-A класу. Ранок проходив у святково вбраній залі навчального закладу, де милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка. Здобувачі освіти продемонстрували свої таланти – вони грали у різні ігри із казковими героями, співали пісні та водили хороводи.Дітей розважали також і традиційні герої свята – Дід Мороз, Снігуронька та Тигр. З ними малеча водила хороводи та співала пісні. Дід Мороз і Снігуронька по завершенні дійства вручили всім учасникам заходу новорічні подарунки.