Архив за день: 15.12.2021

Миколайчики для військових

333Здобувачі освіти 3-Б класу активно долучились до акції «Миколайчики для військових». Діти виготовили подаруночки, написали зворушливі листи захисникам , креативно оформили свої «Миколайчики». У понеділок, 13 грудня,  все це було передано організаторам акції- працівникам ферми «Еко». Дякуємо вам, дорогі захисники ! Низький вам уклін! Нехай Святий Миколай принесе мир і спокій рідній Україні!

Навчальна сесія відділення МАН

у14 грудня відбулася навчальна сесія Сумського територіального відділення МАН України. Герман Вікторія Василівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка ознайомила слухачів з матеріалами щодо написання курсової роботи. Здобувачі освіти і вчителі плідно та інтенсивно попрацювали на лекційному занятті, де отримали ґрунтовну інформацію щодо написання наукового дослідження та участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.