Архив за день: 14.12.2021

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» у закладі: підсумки

мм    Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про запобігання та протидію домашньому  насильству», «Про  внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», на виконання Плану  проведення регіональних заходів у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» Сумської обласної державної адміністрації від 25.10. 2021 року, річного плану закладу та з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, поліпшення рівня правових знань учнівської молоді, інформування про захист прав людини й основоположних свобод, положень Конвенції ООН про права дитини та Європейської конвенції з прав людини, подолання правового нігілізму, виховання учнівської молоді в дусі поваги до права, у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№7 з 25 листопада  по 10 грудні 2021 року було проведено Всеукраїнську кампанію «16 днів проти насильства».

Цікаві люди, цікаві зустрічі

2       09 грудня у закладі відбулася зустріч здобувачів освіти другого та четвертого класів із представником державного підприємства «Лебединський лісгосп» провідним інженером з лісових культур Антоном Розенко. Під час спілкування діти дізналися шлях ялинки від посадки до новорічної красуні. А також поділилися своїми думками, чим їх можна замінити на новорічних святах, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. Висловлюємо щиру подяку Антону Сергійовичу за цікаву і пізнавальну бесіду.