Архив за день: 08.12.2021

Домашні завдання у школі: роз’яснення освітнього омбудсмена

бДомашні завдання – невіддільна частина шкільного життя. У зверненнях до освітнього омбудсмена та соціальних мережах батьки нерідко скаржаться на те, що дітей перевантажують кількістю домашніх завдань, дають домашні завдання на канікули. Ще одне питання, яке хвилює батьків – як має відбуватися оцінювання домашніх завдань. Служба освітнього омбудсмена підготувала відповіді на найпоширеніші питання батьків щодо домашніх завдань.

«Чесність-найкраща політика»

ми17    У рамках проведення тижня доброчесності здобувачі освіти 6-Б класу на уроці англійської мови (учитель Любов Труфаненко) прочитали казку «Заєць та черепаха», обговорили хвалькувату поведінку головного героя, засудили нечесність у спортивних перегонах. Девізом своїх вчинків діти обрали «Чесність-найкраща політика».