Архив за день: 07.12.2021

Працюємо і відпочиваємо разом

MyCollagesПедагогічні працівники Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів #7 — це жінки, які не розриваючи нитку єднання з хусткою, продовжили флешмоб «Фото з хусткою». Хустка в руках, Хустка на плечах, Хустка огорнула жіноче обличчя І зігріла їх теплом українських традицій. Мамин оберіг, бабусина пам’ять, спадок доньці, подарунок подрузі…

Читать далее

Фізика щодня поруч

аВ рамках тижня природничих наук був проведений астрономічно-фізичний брейн-ринг серед учнів 7А та 7В класів. Змагаючись обидва класи закріпили і повторили матеріал, пройдений протягом першого семестру та ще раз переконались, що фізика потрібна майже на кожному кроці у повсякденному житті.

Про академічну доброчесність англійською мовою

ми14      На сьогодні термін “академічна доброчесність” відомий майже кожному. Це основа якості освіти, яка постійно змінюється. І важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність. Бути доброчесними – це бути послідовними: не лише говорити, як правильно, а й діяти відповідно до переконань та етичних принципів. Навіть коли ніхто не бачить.
Учні 6-А класу (учитель Інна Лойченко) мали можливість на уроці англійської мови обговорити поняття академічної доброчесності та її принципи. З англійської мови слово «integrity» – доброчесність – означає «цілісність», «довершеність». А отже, це означає, що слова і вчинки є складовими одного цілого. Академічна доброчесність є способом змінити цей світ. Ми маємо разом формувати академічну культуру, як певний стиль життя і поведінки на усіх її рівнях: загальному, професійному та індивідуальному.

Читать далее

Серед експертів — учитель закладу

       203 грудня 2021 року, розпочато інституційний аудит СУМСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №7 ІМЕНІ МАКСИМА САВЧЕНКА СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Під час зовнішнього оцінювання освітніх та управлінських процесів експерти оцінять дієвість внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі освіти та перевірять дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти. Серед незалежних освітніх експертів — Алла Бендюг, учитель початкових класів.

Читать далее