Архив за день: 04.12.2021

Вітаємо!

ііі      Підведено підсумки конкурсу «Українська мова в об’єктиві» від Київського університету імені Б.Грінченка. Команда десятикласників (керівник команди Олена Тараспольська, учитель української літератури) Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7 отримала спеціальну відзнаку «За креативність» (номінація — «Відеоробота»). Так, креативні — це вони: наші молоді, активні, творчі учні!

Тиждень доброчесності у закладі

ми     На виконання  листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 22.11.21 року № 04.2-13/9015 «Про проведення тижня доброчесності» та з метою знайомства учнівства з поняттям  «доброчесність»,  актуалізації та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки  у закладі з 29 листопада до 03 грудня 2021 року  пройшов  тиждень доброчесності.