Архив за день: 2021/12/01

Особиста цінність та безпека

- --   Урок щодо захисту дітей від насильства «Особиста цінність та безпека» відбувся у 6-А класі. За даними Ради Європи, кожна 5-та дитина страждає від сексуального насильства, кожна 3-тя ніколи не розповість про це. Дитина, яка стала жертвою такого злочину, не знає, що їй робити. У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для здобувачів освіти 6-А класу практичним психологом Звоновською О. І. було проведено виховну годину «Особиста цінність та безпека». Діти познайомилися з поняттям «особистий простір» і як його відстоювати, дізналися як вберегти себе від сексуального насильства.

Знайомство зблизька

90 0      Іван Грушко, учень 5-Б класу Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 7 , любить конструювати. Можливо, у майбутньому ми маємо справу з відомим інженером і суднобудівельником️⛵⛴️️

У нашому житті немає місця жорстокості і насиллю

ппПроблема людських стосунків та взаємовідносин завжди лишається актуальною. Усі ми різні. Ми відрізняємося за зовнішністю, характером, звичками, наші точки зору не завжди солідарні, але в одному ми згодні на всі - У НАШОМУ ЖИТТІ НЕМАЄ МІСЦЯ ЖОРСТОКОСТІ ТА НАСИЛЛЮ. Учні 5А класу приєдналися до акції «Світ без насилля» та підготували свої щирі малюнки, в які вклали душу та свої переконання!

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

і ііЩороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус. У цей день в усьому світі відбуваються різноманітні соціальні акції, спрямовані на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування. В Лебединському ЗЗСО #7 пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі».

Ялинкова проблема очима семикласників

увкепУ грудні місяці проходить традиційна акція Всеукраїнської екологічної ліги «Збережи ялинку». Мета акції – схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев та показати шкідливі наслідки передноворічного вирубування хвойних дерев. Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки сосен та ялин, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з гілля. Учні 7- А класу створили буклети та малюнки до вищевказаної акції » Збережи ялинку»

Стежиною країни Гідності

ек6г7 =  Здобувачі освіти 4-А класу продовжили крокувати стежинами країни Гідності. Діти вчилися робити припущення про зовсім незнайомих їм людей. Виконуючи вправу «Я» кожен намагався здивувати однокласників своєю особистістю, намагаючись підібрати цікавий факт про себе.Переглянувши мультфільм, обговоривши життєві ситуації, які пов’язані з булінгом, прийшли до висновку :життя чудове в суспільстві без насилля. Таким чином діти долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». У класі пройшла акція «Наші долоньки проти насилля».