Архив за месяц: Декабрь 2021

З Новим Роком!!!

м      Шановні колеги! Дорогі батьки! Любі наші діти! Вітаємо вас з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс нам стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ви планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, — почнеться, а що хотіли закінчити — закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері! Хай рік Новий дає надій, здоров’я, виповнення мрій, прибутків вам, досягнень, дім і море щастя в домі тім. Тепла та ніжності в родині та миру в нашій Україні!

Про виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Про виконання рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Обмінювалися досвідом, ділилися напрацюваннями

h     28.12.2021 відбулося планове засідання учителів філологічних дисциплін . У рамках творчої лабораторії члени методичного об’єднання прослухали інформацію Тараспольської О. про особливості використання тестових технологій при підготовці до ЗНО та ДПА. У формі «круглий стіл» обмінялися досвідом щодо застосування інноваційних технологій та їх впливу на розвиток критичного мислення. Гаврилишина Л. провела майстер-клас ,,Я роблю це так», поділилася практичними вміннями щодо використання різних форм дистанційної комунікації. Також члени методоб’єднання поповнили свою методичну скарбничку новинками педагогічної та методичної літератури.

Читать далее

ІІ Всеукраїнський відкритий марафон із української мови

     У 2021-2022 навчальному році відбувся ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ МАРАФОН ІЗ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Це наймасштабніший в Україні конкурс із української мови, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно, доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. Учениця 7-А класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 7 ВЕЛЬБОЙ АНАСТАСІЯ ( учитель Діденко Л.О.) увійшла у «десятку» найкращих учнів, гідно пройшовши чотири етапи та успішно виконавши завдання.

НОВОРІЧНА КАЗКА СЕМИКЛАСНИКІВ

      Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки https://youtu.be/tDYth6uYygc

Читать далее

Забезпечення прав та свобод людини в Україні

У 9 -А класі (класний керівник Світлана Ровенська) відбулася бесіда за «круглим столом» на тему: «Забезпечення прав та свобод людини в Україні». Під час розмови було створено такі умови, які давали можливість учням самостійно оцінювати свою власну і поведінку ровесника, свій вчинок і однокласника, сміливо висловлювати свою думку з приводу тих чи інших подій у класі, в школі та за її межами та яку роль відіграють батьки у розв’язанні різноманітних проблем та забезпеченні прав дитини.

Новорічна круговерть

     Усі діти і дорослі з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій — із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.
Напередодні канікул, з 21 по 24 грудня у нашому закладі відбулися Новорічні свята для здобувачів освіти. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій
Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, піснями та хороводами, іграми та танцями. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки для всіх учнів закладу. Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2022 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.