Архив за день: 28.11.2021

м   Напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору з учнями 8 -Б класу (класний керівник Тетяна Вязова) проведено виховну годину «Голодомор — біль серця». Здатність кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів — риса справжніх патріотів своєї держави, саме її мають восьмикласники.

Запали свічку пам’яті

яячЩороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодомору. Цього року 27 листопада, у День пам’яті жертв голодомору, о 16:00 традиційно відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання. Учні 8-Б класу долучилися до акції «Запали свічку пам’яті».

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору

чч    Голодомор спричинив загибель мільйонів українців, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв‘язок поколінь. Найвразливішою категорією жертв Голодомору стали діти. Учні 10 класу та їхні батьки узяли участь у акції « Запали свічку». Вогник свічки — це вияв нашої скорботи за жертвами і віра у те, що у майбутньому подібна трагедія не повториться.

Здобувачі освіти — учасники Всеукраїнської акції

ячЩороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.