Архив за день: 2021/11/20

У рамках тижня толерантності.

ук  Добро в житті людини — це добрі вчинки. Сьогодні учні 2-Б класу поділилися у Квітці Доброти своїми добрими вчинками. Кожен вибрав собі пелюстку і розповів про свою добру справу. Передавши тепло своїх долоньок наша квітка стала чарівною та наповнила і зігріла малі серця добром ще більше. Якщо тебе оточують добрі люди, ти сам стаєш добрішим.

Професія моєї мрії

і   Хтось малює неперевершені картини, комусь до душі запах моря і штурвал, у когось дух перехоплює від гірських вершин, а чиєсь покликання — рятувати життя. Яким же неймовірно цікавим, захоплюючим та різноманітним заняттям може присвятити себе людина! Учні 4-А класу під час виховної години обговорювали важливість професій у житті людини. Як підсумок, виготовили колажі «Професія моєї мрії»

Заходи до Дня толерантності у закладі

аа  У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 протягом 15-19 листопада заплановані різні заходи. Вони спрямовані на формування у дітей принципів терпимості, взаємної поваги, почуття доброти, чуйності.