Архив за день: 09.11.2021

Пишемо диктант разом

  ввЗазвичай, 9 листопада у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається і Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.  Уже не перший  рік радіодиктант національної єдності  збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови. Долучилися  до радіодиктанту  адміністрація школи, вчителі, учні  та їх батьки. Цьогоріч у написанні диктанту взяли участь 455 учасників освітнього процесу.
Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

Читать далее

Стартував XXII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

тт   У День української писемності та мови, 9 листопада 2021 року, стартував XXII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Це конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Учасниками конкурсу стали здобувачі освіти 3-11 класів закладу. За результатами конкурсу буде обрано переможців, які візьмуть участь в II етапі зазначеного випробування.

Читать далее