Архив за день: 2021/10/22

Тема спілкування: «Корисна та шкідлива їжа»

6о 6л   Учні 1 – А класу спілкувались про найулюбленіше, найсмачніше, найсолодше. Про те, без чого не може жити жодна людина. Про їжу. Наша їжа – це будівельний матеріал для людського організму. І вона неоднакова за своїм складом і значенням, але за будь-яких обставин повинна бути корисною і якісною для людини. Правильне і здорове харчування –це запорука здоров’я і довголіття. Тому дітей варто змалечку привчати до здорового харчування. У дитячому меню мають переважати корисні продукти. У цьому переконалися першокласники під час хвилинки спілкування «Корисна та шкідлива їжа». Діти з великим задоволенням відгадували загадки про овочі та фрукти, грали в гру «так» чи «ні», досліджували тарілку здорового харчування. Як підсумок, діти по іншому смакували корисною їжею у шкільній їдальні. На перекуси з дому також беруть свіжі овочі та фрукти замість солодощів.