Архив за день: 2021/10/20

«Корисні вітаміни»

22ц 2ц         З учнями 3-А класу була проведена виховна година на тему «Корисні вітаміни». Здобувачі освіти поглибили знання про вітаміни, їх значення для здоров’я людини, класифікацію вітамінів, про правила харчування, виховували дбайливе ставлення до власного здоров’я.
Також на уроці дизайну та технологій ліпили з пластиліну фрукти та овочі, грали в дидактичні ігри» Що в кошику?», » Зберемо фрукти в сад», інсценізували виставу » Фруктові гості», декламували вірші про вітаміни.

«Вінегрет-шоу»

11ц 1цВінегрет — один із найкорисніших салатів, основними інгредієнтами якого є овочі. https://youtu.be/0vAbDq-0SJ0 До Всесвітнього дня здорового харчування учні 4-Б класу провели «Вінегрет-шоу». Діти разом зі своїми рідними із задоволенням приготували цю страву. Цікаво, що кожна родина має свій рецепт вінегрету: з квасолею, грибами, зеленим горошком чи квашеною капустою. За результатами родинних дегустацій усі страви четвертокласників оцінені на «відмінно»!
Смачного вам, любі діти! Набирайтеся вітамінчиків!

Марафон «Моя тарілка здорового харчування»

пЗа даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 % захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40% з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини. У 7-Б класі було проведено марафон «Моя тарілка здорового харчування». Здобувачі освіти зрозуміли , що здорове харчування – це не тільки збалансований раціон споживання білків, вуглеводів, жирів, вітамінів та мікроелементів, а і здоровий спосіб життя. Здорове, правильне харчування є одним із найбільш значущих аспектів способу життя людини та факторів її здоров’я. Школярі переконалися,що щоденний вибір корисних продуктів харчування, бережливе ставлення до резервів власного організму, активний спосіб життя, допоможе покращити власне здоров’я та присвятити життя улюбленій справі.
Змінити раціон за один день неможливо: головне послідовно йти до мети – тоді здорове харчування стане природним. Школярі запам’ятали, що треба починати з невеликих кроків: додавати у щоденний раціон салати (із сирих різнокольорових овочів), спробувати замінити вершкове масло на оливкову олію для приготування їжі, включити до раціону здорові перекуси із сухофруктів, горіхів, яблук, ягід, снідати зранку, їсти 4-5 разів на день плюс 2 перекуси, замінити інгредієнти страв на менш калорійні – майонез на йогурт, цукерки на сухофрукти. Школярі зрозуміли ,що потрібно слідкувати за здоров’ям кожного дня, адже бути здоровим — важливо.