Архив за день: 2021/10/17

Вітамінна перерва

ьлдю гл    Минулого тижня до учнів 2-А класу завітали незвичайні гості: Сливка, Перчик та Яблучко☺️, у ролі яких виступили Боженко Анна, Бурлюк Катерина , Венжега Єлизавета (учениці 10 класу), та влаштували Вітамінну перерву. Каскад загадок про фрукти та овочі, тест «Шкідливе чи корисне?», жвава бесіда з малюками про необхідність вітамінного раціону для того, щоб рости розумними та здоровими☝️, танцювально-вітамінний майстер-клас від гостей мали на меті розвивати у дітей вміння вибирати корисні для здоров’я продукти, виховувати навички культури правильного харчування, розкрити значення вітамінної їжі для здоров’я людини.

Нове меню — нові смаки

ро ороСьогодні про здорове харчування говорять не лише дорослі, а й діти. Адже здорове харчування — це гарне самопочуття , міцна нервова система,це повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя. «Здорове харчування» — це збалансоване споживання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мікроелементіа з урахуванням добової фізіологічної потреби людини в харчових речовинах.
В даний час учні 3-Б класу відмічають позитивну тенденцію до кориснішої їжі в школі. Дякуючи порадам кухаря Євгена Клопотенка, страви в шкільній їдальні осучаснені, що дуже подобається дітлахам, і вони з охотою куштують усе , що на вигляд відрізняється від «каші з котлетою». До вподоби дітям салат з бурячка. На перекуси з дому також беруть свіжі фрукти замість випічки та солодощів. Адже здоровим бути здорово!

Значення овочів і фруктів для життя людини

є єє   Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя. В ході виховної години учні нашого класу обговорили значення овочів і фруктів для життя людини, звернули увагу на правила здорового харчування.