Архив за день: 2021/10/13

Безпека понад усе!

2222  Під таким гаслом пройшов тиждень безпеки життєдіяльності у 9-Б класі :
⚡Ми не завжди можемо бути поруч з дітьми, щоб вберегти їх від ймовірної небезпеки.
⚡Однак головне завдання дорослих — навчити дітей як діяти в екстрених ситуаціях.
⚡Упродовж тижня школярі моделювали різні випадки та розглядали алгоритм дій в тій чи іншій ситуації.
⚡До заходів з безпеки життєдіяльності долучилися представники поліції та медичний працівник школи.
⚡Безпека — першочергова складова щасливого дитинства. Тому нехай наші діти будуть обізнаними, компетентними та щасливими!

Здорова їжа — це модно!

Здорове харчування — це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню його здоров’я та профілактиці захворювань. Повноцінне здорове харчування школярів сприяє нормальному функціонуванню та розвитку дитячого організму. Харчування школярів має поєднувати в собі якісні безпечні продукти та повністю задовольняти потреби організму в поживних речовинах. Харчування школярів відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму, але також може впливати на їхню працездатність і успішність.
Фастфуд і інша шкідлива їжа несуть досить серйозну загрозу для дитячого організму. Учні 7-А класу провели фотоквест на тему » Здорова їжа — це модно!» https://youtu.be/jTifBzik3Ug

Здорова нація — здорове харчування

З метою збереження і розвитку здоров’я школярів, вміння робити свідомий споживчий вибір та формування культури здорового харчування з учнями 8 — Б класу провели виховну годину на тему: «Харчування і здоров’я». З допомогою класного керівника Вязової Т.В. організували віртуальний круглий стіл «Здорова нація — здорове харчування». Щоб їжа, яку ми споживаємо, зміцнювала наше здоров’я, давала організму поживні речовини, забезпечувала його силою та енергією, приносила емоційне задоволення потрібно вибирати тільки корисні продукти. https://youtu.be/r1kCsAvZT7A

Хто до ста років хоче прожити, той правильно їсти повинен уміти.

555  Це народне прислів’я стало лейтмотивом подорожі Країною здорового харчування, яка була присвячена Всесвітньому дню здорового харчування. Учні 4-А класу в ігровій формі вдосконалювали вміння розрізняти корисні та шкідливі продукти, правильно обирати продукти харчування, заповнювали тарілку здорового харчування та написали диктант. Адже їжа, яку ми споживаємо, повинна зміцнювати наше здоров’я давати організму поживні речовини, силу, енергію й емоційне задоволення.