Архив за день: 2021/10/08

Попередити і застерегти

лЗ метою профілактики правопорушень інспектор сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області лейтенант поліції Криницька Тетяна Олександрівна 07 жовтня 2021 року провела лекції-бесіди з учнями закладу на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність підлітків за вчинення ними протиправних дій».
Головною метою лекції було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки.

Озеленили шкільне подвір’я

дПрацівники Лебединського лісництва разом із учнями та викладачами Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7 долучилися до акції «Створюємо ліси разом» озеленивши територію школи. Спільно з лісівниками діти висадили саджанці ялини, дубу і горіху та пообіцяли піклуватися про молоді дерева