Архив за день: 2021/10/05

Урок пам’яті

ррп прРічниця трагедії Бабиного Яру — це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей. 30 вересня у 6-Б класі пройшов урок пам’яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. Учні дізналися про події Голокосту під час Другої світової війни. Під час уроку діти ознайомися з платформою «Червона точка пам’яті», яка дозволяє зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну.

Тварини і ми — вірні друзі

тьДо Всесвітнього дня тварин здобувачі освіти 2 — А класу з захопленням декламували вірші, інсценізували розмову друзів-тварин, розгадували ребуси, працюючи в групах, доповнювали прислів’я, переглянули відео «Дружба тварин» та ознайомилися з правилами поводження з тваринами. Щодня ми зустрічаємо бездомних собак, котів. Якщо у вас залишився шматочок хліба, не викидайте його на сміття, а дайте собачці, налийте молочка кішечці — і вам стане легше на душі,бо зробили ви добру справу. Охороняйте тварин!

Читать далее

Стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

  ддСьогодні, 5 жовтня, у Лебединському ЗЗСО І- ІІІ ст#7 стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови та літератури для учнів 7-11класів. Бажаємо всім учасникам олімпіади успіхів!

Читать далее