Архив за день: 2021/10/04

Домашні улюбленці п’ятикласників

     Наші молодші пухнасті друзі, наші улюбленці дарують нам радість та посмішки, а ми у свою чергу маємо усвідомлювати відповідальність за життя маленької істоти, яку приручили. Сьогодні учні 5 А класу із захопленням розповідали про своїх улюбленців, про те, як про них піклуються та доглядають. А світлини наших учнів зі своїми пухнастими друзями сповнені теплотою та добром!     https://www.facebook.com/100011855593331/videos/190595713153159 

Ми несимо відповідальність за тих, кого приручили

ююСьогодні, 4 жовтня в Україні проходить наймасовіший урок доброти, присвячений Всесвітньому дню тварин. Його мета — виховати у дітей гуманне та відповідальне ставлення до тварин. До акції, яку проводить благодійний фонд «Щаслива лапа», долучилася здобувачі освіти 4-А класу. Для них був проведений урок «Правила догляду за домашніми тваринами». Діти розширили знання про котів та собак, склали правила догляду за домашніми улюбленцями, обговорили умови, за якими можна заводити тварин. А ще навчилися писати оголошення про зниклу домашню тваринку. Як підсумок:програли в гру» Кубик запитань»

Читать далее

До 10-річчя Сумського обласного центру Гуманної Педагогіки

имУ ці дні Сумський обласний центр Гуманної Педагогіки відзначає своє 10-річчя. У рамках цієї події у художньому міському музеї ім.Б. К. Руднєва 28 вересня відбулося відкриття виставки скульптур Олексія Леонова. Відкривав виставку Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент Станіслав Крук. Також він вручив подяки та подарункові каталоги скульптур педагогам, які роблять вагомий внесок у розвиток та втілення ідей Гуманної Педагогіки. Серед нагороджених була і вчителька початкових класів Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7, учитель Гуманної Педагогіки Бендюг Алла Іванівна,яка є керівником Лабораторії Гуманної Педагогіки, що діє на базі навчального закладу.

Блакитна стрічка — проти насилля

в1  У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна хоча б спробувати зменшити кількість зла.

Читать далее

Символ дня

ап Ідея відзначення Міжнародного дня ненасильства, полягає у затвердженні культури миру, терпимості, розуміння і ненасильства. Для учнів 4-А класу була проведена інформаційна хвилинки щодо затвердження культури миру, розуміння і ненасильства. Діти стали активними учасниками акції «Я проти насилля! А ти?». Символом дня стала блакитна стрічка, за допомогою якої учні могли висловити свою власну позицію щодо проблеми насилля.

Акція «Я проти насилля! А ти?»

рр Міжнародний день проти насилля відзначається 2 жовтня у день народження Махатми Ганді — лідера руху за незалежність Індії та засновника  культури миру, терпимості і відмови від насилля. Метою цього дня, як сказано в резолюції Генеральної Асамблеї ООН, є бажання затвердити культуру миру,терпимості і ненасилля.

Читать далее

Насильству — НІ!

фф      ффф                            Ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити простір без насильства.Учні класу приєдналися до акції.