Архив за месяц: Октябрь 2021

Практичні поради від практичного психолога

юєШановні учні, колеги, батьки. Реалії нашого часу знову поставили нас в умови дистанційного навчання. З метою задоволення потреб учасників освітнього процесу у психологічній допомозі звертаю вашу увагу, що ви завжди можете розраховувати на це. Якщо у Вас чи Ваших дітей виникають проблеми чи запитання телефонуйте або пишіть на електронну адресу, інформацію можна знайти на офіційному сайті закладу.
Пропоную до Вашої уваги деякі корисні посилання, які можна використати :
https://pustunchik.ua/ua/online-school/psychology/samotnist-scho-robyty
Що робити з самотністю та як їй протидіяти? (для підлітків та юнацтва) ;
https://pustunchik.ua/ua/checkYourself/train-your-attention/5-zadachok-na-kmitlyvist
Прокачай свій розум на максимум! ( для допитливих учнів до 14 років);
https://pustunchik.ua/ua/online-school/literature/kazky/kazka-pro-gordovytyj-i-hytryj-vogon
Про гордовитий і хитрий вогонь (для учнів початкової школи);
https://pustunchik.ua/ua/online-school/literature/kazky/zazdrisna-lysychka
Заздрісна лисичка (для учнів початкової школи) ;
https://pustunchik.ua/ua/online-school/literature/kazky/charivni-okuliary
Чарівні окуляри ( для підлітків 6-8 кл.) ;
https://pustunchik.ua/ua/games/coloring
Розмальовки(для учнів початкової школи) ;
https://pustunchik.ua/ua/games/puzzles Пазли ;
https://pustunchik.ua/ua/online-school/psychology/chem-zanyatsya-kogda-skuchno
Що робити, коли нудно? ;
https://pustunchik.ua/ua/online-school/literature/shvydkochytannia-vchymosia-chytaty-shvydko
Як стати генієм швидкочитання? Поради психолога (3-6 клас);
https://online-test.club/profession/ Тести на визначення професії ( 7-11 кл.) ;
https://online-test.club/character/ Тести на визначення характеру;
https://online-test.club/teens/ Тести для підлітків.

Читать далее

Дбаймо про себе, бережімо життя

020058cu-7c2dШановні учасники освітнього процесу, ми знову змушені залишатися вдома і навчатися дистанційно. Звертаємо вашу увагу на безпеку життєдіяльності, адже життя і здоров’я — найбільша цінність. Дотримуймося правил безпеки життєдіяльності під час карантину і дистанційного навчання.

Читать далее

Вічно живе Шевченкове слово

  г7 г77Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави. Для нашого народу – «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Читать далее

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ ЗНО-2022

3ууДля того, щоби знизити рівень тривожності з приводу проходження учасниками процедури зовнішнього незалежного оцінювання, варто пройти пробне ЗНО. Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (із порядком доступу до пункту тестування та робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, – уникнути зайвого хвилювання, зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

Читать далее

Доброго здоров’я!

Ми так часто вітаємося, бажаючи людині найціннішого — здоров’я! Але чи дбаємо ми щодня про своє здоров’я?
9-Б клас на канікулах не лише відпочивав, але і переймався питанням здорових звичок, а саме продуктів, якими харчуємося. Адже їжа — це база нашого здоров’я і їй варто приділяти особливу увагу!
Ділимося і з вами корисною інформацією. Не будьте легковажними до свого здоров’я і воно вам обов’язково віддячить гарним самопочуттям!https://www.facebook.com/100048027723484/videos/414577276924820/ 

Тема спілкування: «Корисна та шкідлива їжа»

6о 6л   Учні 1 – А класу спілкувались про найулюбленіше, найсмачніше, найсолодше. Про те, без чого не може жити жодна людина. Про їжу. Наша їжа – це будівельний матеріал для людського організму. І вона неоднакова за своїм складом і значенням, але за будь-яких обставин повинна бути корисною і якісною для людини. Правильне і здорове харчування –це запорука здоров’я і довголіття. Тому дітей варто змалечку привчати до здорового харчування. У дитячому меню мають переважати корисні продукти. У цьому переконалися першокласники під час хвилинки спілкування «Корисна та шкідлива їжа». Діти з великим задоволенням відгадували загадки про овочі та фрукти, грали в гру «так» чи «ні», досліджували тарілку здорового харчування. Як підсумок, діти по іншому смакували корисною їжею у шкільній їдальні. На перекуси з дому також беруть свіжі овочі та фрукти замість солодощів.

Заклад — учасник обласного науково-методичного семінару

4вВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, 19 жовтня відбувся обласний науково-методичний семінар «Формування хімічної компетентності в учнів закладів загальної середньої освіти» для вчителів хімії Сумської області. Під час проведення заходу Метейко А.В., методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу учасників на формуванні хімічної компетентності, як одному із завдань шкільної хімічної освіти; розглянула підходи до організації пошуково-дослідницької діяльності учнів під час навчання.

Читать далее