Архив за день: 28.09.2021

Діти розбудовують громаду

мммс сссм24 вересня 2021 року, я відвідала обласну конференцію щодо участі у конкурсі соціально- освітніх проєктів » Діти розбудовують громаду». Це був досить цікавий та новий досвід для мене. Я презентувала реалізовані нашою школою заходи, які були корисні не тільки навчальному закладу, а й місту. Організаційний комітет конкурсу, створений з представників учнівського самоврядування провів інформаційну кампанію з метою формування банку ідей, щодо участі у конкурсі. Так у ході моніторингу громадської думки було обрано пріоритетні напрями діяльності, а саме:
1) Створення локацій відпочинку на території навчального закладу
2) Створення парковки для велотранспорту
3) Проведення акції » Зупинись подивись — та чисте довкілля чисте сумління!»
4) Створення майданчику правил дорожнього руху » Безпечний світ».
У конференції приймали участь голови учнівського самоврядування з різних міст. Ми ділилися своїми враженнями щодо реалізованих ідей. У ході спілкування, дискусій, та обговорень ми змогли вирішити наші переваги та недоліки, давали поради як краще чинити в тій чи іншій ситуації.
Було досить цікаво слухати та брати на замітку нові ідеї, які стосувалися участі у проєкті. Вірю, що попереду нас чекають нові горизонти та корисні справи. Ярослава Перекрестова, учасниця проекту

Вітаємо з перемогами!

 рр     Чемпіонат Сумської області з козацького двобою 25.09.2021р. Серед учасників  збірної Лебединщини — здобувачі освіти закладу.
7-9 р.
Пушкар Олександр 1місце;
Ігнатов Іван 1 місце;
Гавриш Даніл 1місце;
Гончар Назар 3 місце.
10-12 р.
Федина Ярослав 1 місце;
Гончаров Михайло 2місце;
Кондратов Богдан 3місце.
13-15 р.
Дремлюга Захар 1місце;
Штанько Ігор 1місце;
Акопов Богдан 1 місце;
Сікерницький Давид 3 місце;
Казимерчук Михайло 3місце;
Сулига Іван 3 місце;
Любімов Богдан 2місце;
Максименко Артем 3 місце.
16-18 р.
Дремлюга Станіслав 1 місце;
Дорошенко Андрій 3 місце.
Готували команду Шевченко В.Г., Гавриш С.Г.

25 здавай — дітям допомагай

      мон2Протягом вересня місяця 2021 року Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточка» проводить акцію «Монетки дітям». Учні нашого закладу теж залучились до акції «25 здавай — дітям допомагай». Така доволі весела акція має дуже благородну мету — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Монетки номіналом у 25 вийшли з обігу вже близько року тому, але може зробити добре діло для малюків нашої країни! Кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей! Заради майбутнього України!

Читать далее