Архив за день: 23.09.2021

Акція «Монетки дітям»

тЗдобувачі освіти 4-А класу долучилися до акції «Монетки дітям», яку організували Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей!

Шашки — поширена настільна гра

а  Шашки — одна й найпоширеніших настільних ігор, яка зародилася ще в Стародавньому Єгипті. Гра в шашки розвиває інтелектуальні та творчі здібності, спостережливість, увагу, логічне мислення, вміння планувати власні дії, створювати тактику, взаємодіяти з партнером.

Читать далее

«Повірте, що зможете, і пів шляху пройдено» ( Т.Рузвельт)

у  Уміння презентувати власні ідеї та ініціативи зрозуміло, грамотно, використовуючи доцільні мовні виражальні засоби — одна із важливих складових компетентності, яка має назву «Підприємливість». Мабуть, у наш час усі розуміють, що для успішної професійної кар’єри це дуже важливо.

Читать далее

Як працюватимуть навчальні заклади Сумщини в умовах «жовтої» зони

В Сумському обласному департаменті освіти не назвали кількість навчальних закладів, у яких вакциновані понад 80% працівників, станом на 21 вересня. Загалом у всіх освітніх закладах області вакцинувались 22 292 працівника. Це 61% від їх загальної кількості, розповів заступник директора обласного департаменту освіти Юрій Харламов.

Читать далее