Архив за день: 2021/09/21

Знайомство

IMG_0284Криницька Тетяна Олександрівна — інспектор сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, лейтенант поліції

Цінуємо власне здоров’я

1Для того, щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховати у здобувачів освіти потребу в постійній руховій активності, залучити до занять фізичною культурою та спортом ,у школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. Учні 7-Б класу із задоволенням взяли участь у шкільному спортивному флешмобі , випустили стіннівку «Літопис олімпійських ігор». Школярі отримали спортивний заряд енергії у змаганнях «Мій товариш -спорт».
Усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість, переконалися у тому, що фізична активність має стати невід’ємною частиною життя кожного.