Архив за день: 18.09.2021

Корисна прогулянка

кЗ метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Читать далее

Подорож до країни Здоров’я та Спорту

111     Здобувачі освіти 3-А класу вирушили у подорож до країни Здоров’я та Спорту. На першій зупинці ,, Спорт і фізкультура» виконували спортивні вправи, фізкультхвилинки. На другій зупинці » Олімпійські ігри» познайомилися з олімпійською символікою, прийняли присягу.
Третя зупинка » Конкурс знавців спорту» привела до кращого знавця спорту, переможцем якого стала Вітер Дар’я.
Четверта зупинка » Цілющі скарби землі української» . На цій зупинці провели вікторину, розгадали загадки.
На п’ятій зупинці » Шкідливі звички» здобувачі освіти продекламували вірші, відбулася постановка інсценізації «Любіть спорт».

Читать далее

До Всесвітнього дня прибирання

218 вересня — Всесвітній день прибирання. Міжнародна акція ,,World Cleanup Day» щорічно об’єднує близько 50 мільйонів людей у 180 країнах світу. Ось і цього року учні 5-Б класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів #7 прибрали дитячий майданчик по вулиці Першотравневій. Ми сподіваємося, що це стане доброю традицією не тільки у цей день. Кожен має право жити у чистій країні!