Архив за день: 16.09.2021

«Веселі старти» учнів 6-а класу!

4Естафети формують у дітей сталу традицію до фізичної культури і спорту, підвищують мотивацію до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризують здоровий спосіб життя. Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими. Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій.

Читать далее

Ростемо здоровими, красивими, спортивними!

3Під таким девізом проходить у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів#7 Олімпійський тиждень. Учні 5-Б класу долучилися до цього заходу із ентузіазмом. Крім того, багато з них є вже переможцями у різних видах спорту. Так нещодавно відбулися обласні змагання з боксу, де прекрасний результат показав Цирулік Даніл. Можливо, ми маємо справу з майбутніми олімпійцями. Здоров’я і спортивних звершень бажаємо усім, хто причетний до спорту!

Читать далее

Веселі та спритні

111Учні 3-Б класу провели Олімпійський урок » Веселі та спритні». На міському стадіоні діти взяли участь у різноманітних естафетах, де показували спритність, швидкість, силу та витривалість.

Читать далее