Архив за день: 14.09.2021

Учитель-батьки-діти

2Важливою складовою освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками та сім’ями учнів, а особливо коли здобувачі освіти стоять на порозі адаптаційного періоду до навчання в основній школі.
Так, відбулася зустріч батьківського колективу учнів 5-А класу у ході якої вони познайомилися з класним керівником, розглянули важливі психолого-педагогічні аспекти процесу пристосування учнів до навчання в основній школі, ознайомилися з розкладом навчальних занять та режимом роботи освітнього закладу. А приємним завершенням стало створення батьками борду з хмарками-підбадьорюваннями для дітей.

Читать далее

Дружня зустріч

11В рамках проведення спортивного тижня учні 8-Б класу разом з класним керівником Вязовою Т.В. теплого осіннього дня відвідали парк «Козачок». Усією дружньою класною родиною грали в волейбол та футбол. Школярі виявляли свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Свіже повітря, краса природи надавали впевненості в своїх силах.
Під кінець змагань на дітей чекав стіл зі смаколиками організований батьками. Тож побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Читать далее