Архив за день: 2021/09/02

Вакансія

Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя трудового навчанн (12 годин).

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 10 вересня 2021 року о 08:00 у приміщенні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7.

Я вірю в мою Україну

ьМи — єдина країна, єдина держава!
Ми не можем ділитись на Захід і Схід.
У цім краю віковічна дідів наших слава,
І прадавній великий козацький наш рід.
Кров’ю й потом ми землю свою боронили
Від навали чужинців, що пхались до нас.
Ми цю землю любов’ю своєю святили
Й світлий промінь любові в душі не погас.
На першому уроці » Я вірю в мою Україну» учні 7-А класу доповнили і поглибили знання про рідну Україну, багату на культурну спадщину; розвивали пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення рідного краю, виховували почуття гордості за рідну землю. Людмила Діденко, класний керівник

Урок у музеї

ррВже традиційними стали зустрічі 1 вересня з учнями шкіл міста у Лебединському міському краєзнавчому музеї. Цього разу до музею завітали учні 11 класу з класним керівником Світланою Заворою. До уваги присутніх було проведено тематичний захід «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Говорили, що Україна — наш спільний дім, тож маємо дбати всі, щоб були в ній добробут і лад, мир і злагода, вічна краса. Усі ми повинні усвідомити: своє, рідне — не тільки хата й подвір’я, а й вулиця, село чи місто, де ти живеш, ліс і річка, степ і море. Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає школярів, завтрашніх господарів життя.
Майбутні випускники отримали багато слів – настанов. Зокрема, ведуча заходу Світлана Бражніченко зауважила: «Ви — майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками звеличуйте її культуру, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануйте себе і свою гідність, і шановані будете іншими». Було багато теплих слів, побажань та, звичайно ж, безліч фото.