Архив за месяц: Сентябрь 2021

#Вакциновані Відкриті#

 Вакциновані    Педагогічний колектив Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 долучився до національного конкурсу «Вакциновані й відкриті»! Понад 80% працівників нашого закладу вакциновано, що дає можливість і надалі надавати якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому власне здоров‘я та здоров‘я здобувачів освіти.

Читать далее

Діти розбудовують громаду

мммс сссм24 вересня 2021 року, я відвідала обласну конференцію щодо участі у конкурсі соціально- освітніх проєктів » Діти розбудовують громаду». Це був досить цікавий та новий досвід для мене. Я презентувала реалізовані нашою школою заходи, які були корисні не тільки навчальному закладу, а й місту. Організаційний комітет конкурсу, створений з представників учнівського самоврядування провів інформаційну кампанію з метою формування банку ідей, щодо участі у конкурсі. Так у ході моніторингу громадської думки було обрано пріоритетні напрями діяльності, а саме:
1) Створення локацій відпочинку на території навчального закладу
2) Створення парковки для велотранспорту
3) Проведення акції » Зупинись подивись — та чисте довкілля чисте сумління!»
4) Створення майданчику правил дорожнього руху » Безпечний світ».
У конференції приймали участь голови учнівського самоврядування з різних міст. Ми ділилися своїми враженнями щодо реалізованих ідей. У ході спілкування, дискусій, та обговорень ми змогли вирішити наші переваги та недоліки, давали поради як краще чинити в тій чи іншій ситуації.
Було досить цікаво слухати та брати на замітку нові ідеї, які стосувалися участі у проєкті. Вірю, що попереду нас чекають нові горизонти та корисні справи. Ярослава Перекрестова, учасниця проекту

Вітаємо з перемогами!

 рр     Чемпіонат Сумської області з козацького двобою 25.09.2021р. Серед учасників  збірної Лебединщини — здобувачі освіти закладу.
7-9 р.
Пушкар Олександр 1місце;
Ігнатов Іван 1 місце;
Гавриш Даніл 1місце;
Гончар Назар 3 місце.
10-12 р.
Федина Ярослав 1 місце;
Гончаров Михайло 2місце;
Кондратов Богдан 3місце.
13-15 р.
Дремлюга Захар 1місце;
Штанько Ігор 1місце;
Акопов Богдан 1 місце;
Сікерницький Давид 3 місце;
Казимерчук Михайло 3місце;
Сулига Іван 3 місце;
Любімов Богдан 2місце;
Максименко Артем 3 місце.
16-18 р.
Дремлюга Станіслав 1 місце;
Дорошенко Андрій 3 місце.
Готували команду Шевченко В.Г., Гавриш С.Г.

25 здавай — дітям допомагай

      мон2Протягом вересня місяця 2021 року Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточка» проводить акцію «Монетки дітям». Учні нашого закладу теж залучились до акції «25 здавай — дітям допомагай». Така доволі весела акція має дуже благородну мету — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Монетки номіналом у 25 вийшли з обігу вже близько року тому, але може зробити добре діло для малюків нашої країни! Кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей! Заради майбутнього України!

Читать далее

Заняття з основ здоров’я та гігієни для учнів

а24 вересня у Лебединському ЗЗСО l-lll ст.№7 відбулися заняття з основ здоров’я та гігієни для учнів 5 — 11 класів, які були проведені лектором — експертом громадської організації «Дівчата». Ці заходи проводяться за підтримки Дитячого Фонду OOH UNICEF і реалізують всеукраїнську освітню програму з підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни для школярів «Здоров’я без сорому». Основною метою проєкту є попередження поширенню Covid -19 , а також надання підліткам інформації щодо менструальної гігієни. Всі учасники заходу отримали у подарунок індивідуальні гігієнічні пакети.

Читать далее

Вивчаємо досвід колег

вв22 вересня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-вебінар «Шкільне харчування: досвід Чеської Республіки», який організований Державною службою якості освіти України та Асоціацією з міжнародних питань (Чеська Республіка), Чеською шкільною інспекцією.  Члени адміністрації закладу ЗСО №7 взяли участь у заході і ознайомилися з системою шкільного харчування у чеських школах; почули про інспектування та критерії оцінювання закладів шкільного харчування Чеською шкільною інспекцією.

Української стало більше

ww16 липня 2021 року розпочався новий етап втілення норм закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Із цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидавництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Читать далее