Архив за день: 2021/05/11

НЕХАЙ КВІТУЄ ДЕРЕВО РОДИННЕ

апЗ метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій в квітні 2021 року відбувся (заключний) етап обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».
На конкурс було представлено 51 роботу з сорока закладів загальної середньої, позашкільної освіти області. Учасники здійснили пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення коріння свого роду до V–VI коліна.
Вихованка гуртка «Бісероплетіння» Борисенко Олександра у ІІ віковій категорії зайняла почесне І місце. Вітаємо Сашу та її родину з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів.

Творча праця — шлях до самовдосконалення

29 та 30 квітня за сприянням America House Kyiv та SACCI teams відбувся онлайн-семінар «Data Ninja: графіки та інфографіки», в якому взяла участь учитель англійської мови Лойченко І.А. У рамках онлайн-заняття інструктур Майкл Кларк, експерт по медіа-розвитку, крок за кроком продемонстрував процес створення унікальних діаграм, графіків та карт на основі наявної інформації. Учасники семінару мали можливість поглибити свої знання у сфері обробки інформації, створенню інтерактивних карт, оволодіти сучасними знаннями, вміннями, необхідними для роботи з даними, отримати практичний досвід за допомогою онлайн-інструментів візуалізації даних.
Під час такої творчої співпраці учасники курсу поглибили свої знання в області інформаційних технологій, які так стрімко розвиваються в сучасному суспільстві.