Архив за день: 2021/05/05

Отримали нагороди

тьНарешті отримали грамоти й подарунки від Київського університету імені Бориса Грінченка за перемогу у Всеукраїнському конкурсі відеороликів про бібліотеки «Lime.Go to read» ( ІІІ місце).Вітання команді! Це Венжега Єлизавета, Боженко Анна, Міщенко Богдана, Бурлюк Катерина, Древаль Марина, Приходько Дар’я (9-А клас)і Кулябка Максим(1-А клас) Бажаємо успіхів у подальшому активному і творчому житті!

Мийте руки і будьте здорові

ит     Щорічно 5 травня відзначається Всесвітній день гігієни рук. Дата цього заходу обирається не випадково: 5-й день 5-го місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини. У час пандемії ми всі навчилися мити ретельно руки за всіма правилами.
     Тож мийте руки і будьте здорові. Беріть приклад з учнів 3-А класу! Прості речі збережуть життя

Урок звитяги ,,Участь українських письменників у Другій світовій війні».

п ппУ рамках підготовки до ЗНО та в переддень Дня Перемоги в 11 класі був проведений урок- консультація ,,Урок звитяги» на тему :,, Участь українських письменників у Другій світовій війні. Трагічна творча біографія Олександра Довженка. Джерело вивчення історії його життя і трагічної доби — ,, Щоденник». На цьому занятті учні поділилися враженнями від життєво правдивих спогадів письменника про війну, учасником якої був автор. Діти дізналися правду про український народ, його історію через призму авторського бачення й оцінки, національні та загальнолюдські проблеми.
Сторінки Довженкового щоденника стали нагадуванням про перемогу нашого народу над нацизмом у Другій світовій війні.