Архив за день: 2021/05/01

Правила поведінки дітей на природі під час травневих свят. Пам’ятка

За декілька днів українці святкуватимуть Великдень та День Праці, а ще за тиждень – День Перемоги, тож у травні буде вдосталь вихідних.

Найпопулярніші травневі розваги: пікніки, походи до лісу, прогулянки у парках та біля водойм. Але не забуваймо, що найкращий відпочинок – це безпечний відпочинок.

Діти розбудовують громаду

ь   У рамках участі в обласному конкурсі проєктів «#Діти_розбудовують_громаду» учні нашої школи провели акцію☝️ «Зупинись! Подивись!»☝️, метою якої було привернути увагу жителів міста до необхідності дотримання правил дорожнього руху, адже за статистикою 47%❗ дорожньо-транспортних пригод трапляється саме за участі пішоходів.
За підтримки представника батьківської громади було виготовлено трафарети за допомогою яких, учасники акції, учні 10 класу, нанесли своєрідні попередження перед пішоходними переходами.
Сподіваємося, що жителі міста будуть пильним та уважними перетинаючи проїжджі частини❗
ььь ьььь т тт ьь