Архив за месяц: Май 2021

Читаймо більше

Читаймо більше, адже сумна статистика від Yakaboo стверджує, що читають наші співвітчизники менше. Спільними зусиллями станьмо нацією, що читає найбільше! Відмічайте у коментарях книгу, яку зараз читаєте, передавайте #ya_читаю , будьте учасниками флешмобу на підтримку читання. А ми з 3-А класом ділимось власним досвідом читання!  https://www.youtube.com/watch?v=YQ8CjD8w6Cc

Виживання в екстримальних ситуаціях

11До Дня цивільного захисту з учнями 7- Б класу проведена година спілкування «Виживання в екстримальних ситуаціях».  Основна мета –  вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя.
Фесенко Н. В. провела з учнями практичне заняття, як надавати першу домедичну допомогу. БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я!

Учнівський конкурс наукових есе

Шевченко Савчук Протягом 10-19 травня 2021 року відбувся ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави», ініційований кафедрою національної економіки та публічного управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. У конкурсі взяла участь Анастасія Савчук, учениця 10 класу(керівник Шевченко Альона Борисівна, учитель історії), яка розкривши тему наукового дослідження, зарекомендувала себе як майбутній громадський діяч! Анастасія за плідну працю нагороджена сертифікатом і увійшла до числа учнів, яким у разі вступу до цього освітнього закладу, буде нараховано додаткові бали! Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення!

Пильність не втрачайте! Про безпеку руху дбайте!

вареПід таким закликом пройшла тематична  година спілкування «Безпека руху на дорозі» у 8-Б класі. До важливої теми діти підійшли творчо: читали реп з акцентом на правилах дорожнього руху, розмальовували знаки та знаходили їх відповідність характеристикам.
Також учні розглядали різноманітні життєві ситуації і визначали як треба в таких випадках діяти.
Будьте уважними-це може врятувати життя!

Урок-телепередача

оплрУ рамках Дня цивільного захисту для учнів 3-А класу був проведений урок-телепередача «Безпека життя», основною метою якого була перевірка здатності учнів чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах надзвичайних ситуацій. Готуючись до уроку учні намалювали малюнки, за допомогою яких представили правила поведінки під час грози. Експерти ознайомили «телеглядачів» з такими надзвичайними ситуаціями як ураган, шквал, смерч, снігова лавина та правилами поводження під час них. Працюючи в групах діти дізналися про тварин-синоптиків. А під час рефлексійної вправи спробували зібрати «рюкзак» необхідних знань

Правила дорожного руху знай і меншому передай

тт ттт  У рамках тижня безпеки руху в 6-А класі була проведена година спілкування «Правила дорожного руху знай і меншому передай «, у ході якої пригадали основні правила поведінки на дорозі.

Створюємо рушник

20До Всесвітнього дня вишиванки, учні 2-А та 2-Б класів дізналися багато нового: про походження свята, про різноманітність українських орнаментів та значення кольорів на вишиванці. А ще, власноруч створили українські вишиті рушники.

Дорожня абетка

вркУ рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні 3-Б класу продовжують вивчати «дорожню абетку». Під час години спілкування здобувачі освіти розгадували ребуси, складали пазли, вирішували проблемні ситуації, проводили конкурс малюнків, а також виготовили лепбук «У країні дорожні знаків».
Із впевненістю можна сказати, що наші третьокласники — відповідальні учасники дорожнього руху

Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

6жОднією з основних форм пожежно-профілактичної роботи в школі є протипожежна пропаганда. Вона повинна бути спрямована на виконання вимог пожежної безпеки і попередження пожеж, викриваючи, у першу чергу, такі причини їх виникнення, як необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроприладів, невиконання протипожежних заходів під час проведення пожежонебезпечних робіт. “Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”- під таким гаслом пройшла година спілкування у 6-А класі.