Архив за день: 2021/04/16

Мова — скарбниця культури

 д    Мова — скарбниця культури, бо зберігає культурні цінності у лексиці, у граматиці, у прислів’ях, приказках, фольклорі, у художній і науковій літературі, у формах писемної та усної мови і передає їх з покоління в покоління. А яка мальовнича російська мова! «Вона як веселка після весняної зливи, влучна, як стріли, співуча і багата, задушевна, як пісня над колискою», — писав О. М. Толстой. І за допомогою цієї мови, «чистої, глибокої, джерельної», були написані твори, що увійшли до скарбниці світової літератури.  У рамках предметного тижня 16 квітня учні 9 — Б класу створювали колажі «Скарбниця російської мови».

Читать далее

Сторінками улюблених книг

     1Під час предметного тижня зарубіжної літератури та російської мови серед учнів 8-А класу було проведено конкурс творчих робіт «Сторінками улюблених книг». Школярі написали вірші, твори-мініатюри, склали літературні кросворди, сенкани, створили малюнки. У своїх роботах вони писали про визначну роль книги у житті людини, захоплювалися вчинками героїв, складали шану Гомеру, Омару Хайяму, В.Шекспіру, М.Сервантесу.

Читать далее

«Швидше, точніше, детальніше»

 22   Учні 6-В класу стали учасниками інтелектуальної гри із зарубіжної літератури «Швидше, точніше, детальніше». Вони повторили та узагальнили вивчений матеріал, поглибили знання про зображення в літературі життя, побуту, звичаїв, світогляду, духовних цінностей народів світу.

Читать далее