Архив за день: 2021/04/15

Подарунок від депутата

в ввХто ж не любить отримувати подарунки, а особливо, коли мова йде про книги, які допомагають вчитися! Так, за підтримки депутата Сумської обласної ради Чигринця Віктора Петровича учні нашої школи отримали додаткові підручники для вивчення іноземної мови та підготовки до іспитів. Висловлюємо щиру вдячність за підтримку!

Творчий проєкт дев`ятикласників

У наш час особливої актуальності набуває проблема національного. Україна з давніх-давен приваблювала зарубіжних письменників. Тема «Митці зарубіжної літератури і Україна» була запропонована для творчого проєкту учням 9-Б класу. Виконуючи роботи, вони виготовили буклети, лепбуки. Школярі поглибили знання про життя і творчість зарубіжних письменників, доля яких пов`язана з Україною, визначили вплив української історії, культури на творчість світових митців. Кращими стали роботи Ківачук Ірини, Сахарової Єлизавети, Костюкової Марії.