Архив за день: 2021/03/28

Природні фактори здоров’я

111Здобувачі освіти 5-А класу взяли участь у написанні серії диктантів щодо здорового способу життя. Тож першим став текст на тему «Природні фактори здоров’я». Діти поглибили свої знання про користь загартування. А охочі створили ілюстрації по змісту описаного. ( Учителі: Утка Л.В., Тараспольська О.М.)

Нова форма організації для розвитку пізнавальної активності учнів

16540Лепбук – нова форма організації для розвитку пізнавальної активності учнів і розвитку їхньої самостійності. Це саморобна паперова книжечка з кишеньками, де дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікавий вид спільної діяльності учнів.
Лепбуки допомагають швидко і ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в пізнавально-ігровий формі. Цей вид роботи можна застосовувати як форму групової роботи, тому що одна дитина за урок не зможе систематизувати матеріал і оформити роботу, а для групи – це посильна робота. Дітям цей вид роботи дуже подобається. У ході роботи з тематичним матеріалом учні проводять спостереження, виконують завдання, вивчають і закріплюють інформацію.
Лепбук «Ми любимо Україну» виготовили на уроці » Я досліджуючи світ» здобувачі освіти 3-А класу